Ana içeriğe atla

Hakkımızda

Neden Donuk Ürün?

Türkiye’de donuk kuruvasan sektöründe bir ilk olan La Pause Kruvasan, ürünlerini, üretimden depolamaya kadar her aşamada ileri teknoloji kullanarak, maksimum hijyen koşullarında üretiyor, paketliyor, depoluyor ve sevkediyor. La Pause Kruvasan’ da yapılan her üretim, ürüne özel tanımlanan reçete ve proses şartları değişmeden, daima aynı kriterlere sahip ürünler üretilmesini ve Türkiye’ nin her tarafındaki müşterilerinde standard ürün bulunmasını mümkün kılıyor. Birbirinden lezzetli ve yenilikçi ürünler, deneyimli ve eğitimli kadroların operatörlüğünde el değmeden üretilip, en iyi gıda koruma yöntemlerinden biri olan -30 C’ de şoklama işlemi gerçekleştirilip paketleniyor. Sonrasında, Türkiye’nin ilk tam otomatik donuk deposunda-18C’ de saklanıp, yine iç sıcaklığı -18 C olan araçlarla, soğuk zincir korunarak müşterilerine La Pause Kruvasan garantisinde ulaşıyor.

Lezzetiyle olduğu kadar, soğuk zincirde kesintisiz saklama ve taşıma ile, hiçbir fiziksel ve mikrobiyal bozulma riski olmadan, ilk günkü tazeliğinden hiç birşey kaybetmiyor. Birbirinden farklı ve nefis ürün alternatifleriyle müşterisine pratik ve hızlı çözümler sunan La Pause Kruvasan, ürün kalitesindeki çizgiyi koruyarak, istenen her anda ve ihtiyaç duyulan miktarda, sadece 8 dakikada taze ve sıcak ürün sunum imkanı sağlıyor.

Misyonumuz

Tüketicilerin tercih ettikleri ürünlerin kalitelerine önem verdiklerini biliyor, teknoloji yatırımları ve ar-ge çalışmalarıyla ürünlerimizin kalitelerini artırmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizin sağlıklı ve besleyici olması, kolay ulaşılan ve kolay hazırlanan lezzetler olarak sofralarda yer alması için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Tesisleşmeden lojistiğe araştırmadan üretime kadar her aşamada daha çeşitli, daha lezzetli ürünlerle daha fazla tüketiciye ulaşma amacıyla hızımızı düşürmeden kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

La Pause Kruvasan olarak gelişimi işimizin bir parçası olarak görüyor, ürünlerimizin kaliteli ve standartları belirleyen seviyede olmasına özen gösteriyoruz. Ürünlerimizde en iyi olmayı hedefe koyarak sektöre yön veren bir konumda yer alıyor, bu bilinçle ürünlerimizde daha iyiyi yakalamak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Tüketicilerimizin ihtiyaç duyacağı ürünleri onların yardımıyla belirleyerek en doğru şartlarda hazırlıyor ve en iyi haliyle onlara ulaştırıyoruz.

Kalite Politikamız

Vizyonumuza paralel olarak tüketicilerimize taze, sağlıklı, kolay ulaşılan ve hazırlanan kaliteli ürünler sunuyoruz. Her bir tüketicimiz için damak zevklerine uygun en doğru ürünü en kolay şekilde ulaşabilecekleri lezzetler olarak hazırlıyor ve beğenilerine sunuyoruz. ​Uyguladığımız ve katıldığımız kalite programları ve sahip olduğumuz kalite tescil belgeleriyle her zaman yüksek standartlarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz.